Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www.PaylasiminKalbi.Forum.StHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arkadaşlar http://destekforum.turkproforum.com/forum sitemizde imza yarışması va girin üye olun imza yarışmasını kazanana 2000000 puan verilicek katkılarınızı bekliyorum
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Kontrol Panel
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi Salı Ağus. 01, 2017 5:17 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» programlar
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimePerş. Ağus. 29, 2013 9:44 pm tarafından Misafir

» kafkas forum
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2012 12:04 pm tarafından magarula

» Şeytan İnsanoğlundan Neden Korktu?
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 2:45 pm tarafından magarula

» Şeytan İnsanoğlundan Neden Korktu?
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 2:44 pm tarafından magarula

» Merhaba
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2012 7:34 pm tarafından !C.Ronaldo7!

» YENİ ADMİN
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2012 8:33 am tarafından Admin

» TheBlood GAME
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimePaz Tem. 01, 2012 10:06 am tarafından OsmnYlmz

» Islak Kek Tarifi
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:00 pm tarafından Admin

» _____Esmer Meleğim_____
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:00 pm tarafından Admin

» Burcuna Göre Erkek ve Kadın
Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 1:59 pm tarafından Admin

Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV

YazarMesaj
OsmnYlmz
YAZAR
YAZAR
OsmnYlmz

<b>CİNSİYET</b> CİNSİYET : Erkek
<b>MESAJ</b> MESAJ : 405
<b>NERDEN</b> NERDEN : Konya
<b>YAŞ</b> YAŞ : 27
<b>REP</b> REP : 66
<b>TECRÜBE</b> TECRÜBE : 1912
<b>RUH HALİ</b> Ölü Gibi
<b>TAKIM</b> TAKIM : Beşiktaş
<b>UYARI</b> Uyarı Yok
<b>HOBİLER</b> HOBİLER : Yazmak
<b>LAKAP</b> LAKAP : Yazar

Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Empty
MesajKonu: Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV   Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:34 pm

Cinayetin Getirdikleri

SEZON 2 PART IV

Sırada sadece annemin ve babamın kanını almak kalmıştı. Her zaman babamla buluştuğumuz 89 nolu bloğa gittim ve kapısının önüne oturdum. Birkaç saat bekledim ama babam gelmedi. Umudumu kesmiştim ve gidiyordum ki tam o sırada annem ve babam arkadan bana seslendiler. Hemen koşarak yanlarına gittim ve kitapta yazanları anlattım. İkisini de ikna ettikten sonra ...
kanlarını aldım ve tekrar evime, kitabımı bıraktığım yere döndüm. Geçtim masama oturdum. 3 çeşit kanı birbirine karıştırdım ve bir şırınganın içine koydum. Daha sonra kanları şırıngayla kendi vücuduma enjekte ettim. Kanları enjekte eder etmez, üşümeye başladım. Daha sonra ise sadece bayıldığımı hatırlıyorum o kadar..

Gözlerimi açtığımda annemle babam yanımdalardı. Başarmıştım ve diğer boyuta geçmiştim. Hemen ayağa kalkıp sarıldım annemle babama. Evet şimdi bu boyuttan çıkmak kalmıştı. Kitapta : “Eğer boyuttan çıkmak istiyorsanız ; CG’nin kanı, sizin kanınız ve boyuta çekilenlerin kanını ilk sayfaya damlattıktan 1 saat sonra normal boyuta geçmiş olursunuz…” yazıyordu. Şimdi CG’yi bulmamız ve onun kanını almamız gerekiyordu. Tam o sırada arkamızdan, yaşlı, sakalları göğsüne kadar uzamış, üstündeki gömleğin yakası eski Tula modasına uygun bir adam geldi. Adam bize bakıp biraz sırıttıktan sonra “Hadi beni takip edin” dedi ve yavaş yavaş yürümeye başladı. Biz ilk başta kalkmamayı düşünüyorduk fakat babam bu adamı tanıdığını söyleyince kalkıp adamın arkasından yürümeye başladık. Bu boyutta dünyaya benziyordu fakat her şey 70lerden kalma gibiydi. Evler,arabalar,insanların giyinişi,sokaklar…

Adam bizi kendi evine götürmüştü. Eve girdik ve koltuklara oturduk. Adam sonra bana bakıp “Sen buraya o kitabın sayesinde geldin değil mi ?” dedi bende “Evet” diyerek cevap verdim. Adam biraz tebessüm etti sonra yanıma geldi ve elini omzuma koydu ardından “Sen bizi burada kurtaracak olan kişisin.” dedi ve içeriye gidip bir kitap getirdi. Baya kalın bir kitaptı getirdiği kitap. Adam gözlüğünü taktı ve kitabın sayfalarını tek tek inceleyerek geçti. Sonra “İşte burda..” diyerek kitabı bana getirdi. “Bak işte burda senin bizleri kurtaracağın yazıyor..” dedi. Şaşkınlıkla kitabı aldım ve hemen okumaya başladım o sayfayı ve gerçekten de öyle yazıyordu. Kitabı elimden bıraktım yavaşça. Ellerim titriyordu. Öylece kalakaldım. Sonra babam “Hadi Murat gidelim artık” dedi ve kapıya doğru gitmeye başladık. Kapıdan çıkarken adam bana “Biliyorum çok zor bir iş. Ne zaman yardımına ihtiyacın olursa ben hep buradayım. Eğer evimi bulamazsan, yoldan geçen herhangi birine Bilge Sarah’ın evi nerede diye sorarsan sana gösterirler..” dedi. Ben cevap veremedim sadece başımı evet dercesine salladım. Ardından annem ve babamla birlikte babamların evine doğru yürümeye başladık…

Diğer Partlar ve Diğer Yazılarım İçin
BURAYA Tıklayabilirsiniz ..
https://www.facebook.com/osmanyilmas

Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART !
» CinayetinGetirdikleri 2.Sezon PART II !!!
» CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !
» CinayetinGetirdikleri 1.Sezon Tüm PARTLAR !
» 1.500'den Fazla Kişinin Beklediği Sezon2 PART III SİZLERLE !